Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Reference

 • Po absolvování prvního dílu školení od Jana a Honzi jsem tušil, že Strategická optimalizace bude školení, které člověka dokáže zase posunout dopředu. Pokud máte v plánu s optimalizací webu začít, rozhodně toto školení navštivte. Dozvíte se zde, jak je potřeba nad optimalizací uvažovat, kdy má optimalizace webu smysl a hlavně vám vše ukážou na příkladech z praxe. Obrovskou výhodou školení je workshop pro uživatelské testování, během kterého si vyzkoušíte, jak takové testování naplánovat, tak i jeho samotný průběh. Vše co se zde dozvíte, můžete druhý den začít uvádět do praxe.

  Vojtěch Kotous, Webdesigner

  9. 11. 2017

 • Sebevzdělávání, ze kterého si odnáším hlavu plnou skvělé teorie, je fajn. Raději si však odnáším konkrétní praktické tipy. A propojení teorie s praxí bylo nosným tématem celého školení. V tom (nejen) bylo opravdu výborné. Mám užitečné poznámky, ještě užitečnější materiály a konkrétní úkoly pro další cestu za lepšími výsledky. Jít na školení Honzy a Jana je zkrátka strategické :).

  Sandra Tejnecká, UX designerka

  9. 11. 2017

 • Honzu znám již delší dobu a vždy je pro mě velkou inspirací. Nyní jsem se zúčastnilo jeho školení Strategická optimalizace, které má s Janem Řezáčem, a nezklamali mě. Jejich školení bylo propracované do posledního detailu. Od programu nabitého informací, příkladů z praxe až po vyzkoušení, jak probíhá testování webových stránek. Za mě říkám velké ANO. Neváhejte a nenechte si ujít jejich školení.

  Petra Vavříčková, TIPA Marketing manager

  9. 11. 2017

 • Strategická optimalizace není jen klasické školení, je to workshop, který změní váš úhel pohledu na dosavadní fungování. Plno praktických ukázek a zážitek z tématických úkolů na místě, který nic nenahradí. Žádné prázdné poučky, ale skutečně odžité rady a zkušenosti - bez obalu. Odcházela jsem s dlouhým seznamem postřehů a věcí, které chci ihned další dny zapracovat. Pomohly tomu i skvěle předpřipravené materiály ke stažení. Velice tleskám a workshop doporučuji každému, kdo chce zamakat na efektivitě svého projektu, ušetřit si pár vysilujících pokusů a omylů a posunout se strategicky dál.

  Martina Svadbíková, majitelka e-shopu Bellarose.cz

  9. 11. 2017

 • Školení doporučuji všem e-shopařům, kteří hledají, jak zvýšit konverzní poměr e-shopu. Praktické ukázky a screenshoty jsou skvělým návodem, co změnit a vylepšit.
   

  Mário Roženský, OLYMPIC s.r.o.
 • Velmi profesionální a prakticky zaměřené školení. Líbilo se mi, že člověk odchází se spoustou užitečných nástrojů, které může okamžitě aplikovat. Pro mě jako zadavatele a amatéra, co se týče webových stránek, to bylo přínosné i pro výběr dodavatele webu. Doporučiji stoprocentně.

  Barbora Rektorová, Sushiqueen
 • V tomto workshopu se dozvíte extrémně praktické tipy, jak vyšperkovat svůj web. Tým Honzů vás nejen namotivuje, ale také poskytne návod krok za krokem jak na to. Z workshopu budete odcházet nadšení a plní chuti odhalit vaši cílovku a udělat s ní uživatelské testování. Smekám před precizní prezentací a mockrát děkuji za extra podněty, které ještě více prohloubily probranou tématiku. 

  Lukáš Mehnert

Nejbližší termíny školení